• המועדפים שלי (0)
  •  
  • מלונות אחרונים שצפיתי (0)
  •  
> > פארק הקרח באילת

פארק הקרח אילת - Ice Park

 
אילת לא מפסיקה להפתיע ולרגש. פארק קרח הגדול מסוגו בעולם ממוקם בעיר הנופש האהובה. מדובר במתחם ענק שמציע למבקרים שופינג, בילויים ואטרקציות מעולם הקרח. פארק הקרח אילת כולל: משטח החלקה אולימפי ויארח נבחרות, מופעי החלקה אומנותית ומשחקי הוקי קרח, איגלו שלג בגודל 500 מ"ר עם שלג אמיתי, מזחלות כלבים כמו בקוטב הצפוני ולילדים – מגלשות שלג מיוחדות לגלישה חווייתית.

כיפה ללא עמודים בגובה 10 קומות

אין רגע משעמם באילת, אטרקציות באילת מתאימות לכל המשפחה בים וביבשה. אתם מוזמנים לבלות בפארק הקרח באילת שפועל מבוקר ועד אור הבוקר. הקומפלקס המדהים מעוצב בצורה מרהיבה והוא אחד ממרכזי הבילוי המבוקשים בעיר, כשהוא ממוקם קרוב למתחם מלונות באילת ומהווה אטרקציה מעולה לכל אורחי עיר הנופש.
 
אז מה מחכה לכם בפארק הקרח? חובבי השופינג יפגשו בחוויית קנייה מקורית בשדרת מותגי אופנה הארוכה בישראל עם מותגים בינלאומיים של אופנה ולייף סטייל.
 
בקומה הראשונה ישנם מתמחי בילוי ובידור כמו בתי קפה, מסעדות ובארים באווירה מיוחדת. מבחינת הרפתקאות סביב הקונספט של עידן הקרח, פארק הקרח באילת מקיים מופעי החלקה מרהיבים בסגנונות שונים לאורך היום וללא תשלום, למי שמעוניין ללמוד החלקה על הקרח או להתאמן - יש אפשרות להחליק על משטח קרח אולימפי בגודל 1800 מ"ר בליווי מדריכים ברמה בינלאומית.
 
חיי הלילה הסוערים בפארק הקרח מארחים את הבליינים מידי לילה החל מחצות ועד השעות הקטנות בסיבות ריקודים מטריפות על הקרח. הכינו את המגלשיים! ואם אתם פשוט רוצים להתבונן, אתם מוזמנים לצפות ולתפוס מקום באחד מאלפי המושבים לצפייה במופעי החלקה אומנותית והוקי קרח ולהרגיש מקרוב את החוויה העוצמתית.
 
במהלך נופש באילת תוכלו לבלות בפארק הקרח ice park שממוקם בקאופמן פינת דרך המלכים, החוף הצפוני, אילת.