• המועדפים שלי (0)
  •  
  • מלונות אחרונים שצפיתי (0)
  •  
> > פורים בפתאל – חגיגה ענקית לכל המשפחה

פורים בפתאל – חגיגה ענקית לכל המשפחה

נופש בפורים זה הזמן לחגוג ובגדול. בחג הפורים הקרוב ייהנו אורחי מלונות רשת פתאל ברחבי הארץ מדילים לפורים ומתוכנית בידור מלהיבה, קצבית ושמחה לכל המשפחה. מופעים מרהיבים למבוגרים ולילדים, נשף תחפושות, תהלוכות, תחרויות ועוד הרבה הפתעות. 
 
במלונות פתאל ייהנו האורחים מקבלות פנים מרהיבות, הרקדות קצביות, משחקי קהל נושאי פרסים, מיצגים מרהיבים ושימו לב, במלונות הקלאב של רשת פתאל ייערך להפנינג שיכלול מתקנים ומתנפחים ועוד אטרקציות לכל המשפחה. 
 
אז מה מחכה לכם בחופשת הפורים הקרובה במלונות פתאל ברחבי הארץ? סקירה של מגוון פעילויות, מופעים ואטרקציות לפורים במלונות פתאל. 
 

קרנבל פורים באילת 

באילת כל יום הוא חגיגה, אבל בפורים במיוחד, הריגושים מטפסים לשיאים חדשים. במלונות פתאל באילת הכינו לכם צוות הבידור המקצועי של פתאל תוכנית בידור שופעת מופעים ופעילויות. על הבמות במגוון מלונות פתאל באילת יעלו מחזות זמר מקוריים מבית היוצר של רוני אטיאס, החברה המספקת שירותי בידור לרשת פתאל בישראל, ביניהם המחזמר "שמשון" המגולל את סיפורו של שמשון הגיבור, המחזמר "אומרים ישנה ארץ", סיפור עלייה מרגש לארץ ישראל מלווה בשירי ארץ ישראל היפה בעיבודים עכשוויים, המחזמר "דוד" על דוד המלך. 
 
בנוסף, יכבשו את המלונות חברי הקברט הבינלאומי במופע ססגוני של המון קצב וצוותי הבידור יעלו את המופע "לא נפסיק לשיר" שיקים את כולכם על הרגליים לשירה מלהיבה בציבור עם שירים ישראלים אהובים. 
 
מי שאוהב תחרויות בטח לא יפספס את נשף התחפושות המיוחד למבוגרים בו ייבחרו מלך ומלכת הנשף. אורחי פתאל הצעירים ייהנו משלל פעילויות ברוח החג, פעילויות יצירה, תחרויות, תהלוכות סביב הבריכה במסגרת התוכנית המגוונת במועדוני פתאלנד ומהמופע "הרפתקאות נמו בים האדום". 
 
  

שמחה גדולה בים המלח 

רוגע והרבה שמחה, זה מה שמצפה לאורחי מלונות פתאל בים המלח שיגיעו להתארח במהלך חופשת פורים. במגוון מלונות פתאל במקום הכי נמוך בעולם, ייהנו האורחים מתוכנית אומנותית עשירה. כך למשל, המלונות בים המלח יציגו את המחזמר "עשרת הדיברות" שמציג את סיפור יציאת מצרים באור מפתיע, המחזמר "דוד" על המלך וסיפור חייו המרתק ולמי שחובב קצב, הקברט הבינלאומי מגיע עם מופע מרקיד וססגוני. 
 
זה גם הזמן לעטות תחפושות, כי המלונות יערכו נשף תחפושות בו ייבחרו מלך ומלכת הנשף. הילדים ייהנו בים המלח ממש כמו ההורים עם המחזמר "היפה והחיה" ותהלוכת תחפושות צבעונית סביב הבריכה. 
 
 

אקשן בטבריה 

בצפון חוגגים את פורים באווירה מלהיבה. במבחר מלונות פתאל בטבריה מצפה לאורחים הרבה כיף עם בידור ופאן לכל המשפחה. תוכלו לחזות במחזמר "עשרת הדיברות", במחזמר "דוד" ובמופע המרהיב של הקברט הבינלאומי. גם בטבריה יחגוג המבוגרים בנשף תחפושות בו יוכתרו מלך ומלכת הנשף. הילדים מוזמנים לקחת חלק בעדלאידע סביב הבריכה ולצפות במחזמר המקסים "טרזן" שופע ההרפתקאות. 
חג פורים שמח !