1. מלונות פתאל
  2. >
  3. https://www.fattal.co.il/fattal-for-the-community פתאל למען הקהילה

פתאל למען הקהילה

מעורבות חברתית ברשת מלונות פתאל

מעורבות חברתית
מיום הקמתה רשת מלונות פתאל מגלה אחריות ומעורבת בקהילה למען עתיד טוב יותר. עשייה למען הקהילה היא חלק מהתרבות הארגונית של הרשת וערכיה אשר מושרשים בקרב עובדיה. בתי המלון מעסיקים עובדים בעלי צרכים מיוחדים בתפקידים מגוונים, מאמצים ומסייעים לעמותות וארגונים 
נזקקים ומקיימים פעילויות שונות למען הקהילה. 

לדברי גנית בוכמן, מנהלת ההדרכה של הרשת, "תפיסת העולם של החברה ביחס לפעילות למען הקהילה מתחילה מדוד פתאל, בעלי הרשת שהנציח על דגלו את אהבת האדם העוברת כחוט השני עד אחרון העובדים. 

"כל מלון מציג בתחילת כל שנה את הפעילות השנתית המתוכננת בנושא. כך אנו מוודאים שהתרומה מקבלת פן מעשי בתוכנית העבודה של המלונות".

לצד החשיבות הגדולה של הפעילויות למען החברה, מקפידים ברשת פתאל להביא את הקהילה אליהם, וכחלק ממדיניות הרשת מעסיקים במלונות בעלי מוגבלויות.

איך אנחנו אוהבים לתרום את חלקנו לקהילה?


עובדים עם בני נוערמסייעים לנזקקים בבתי תמחוימעסיקים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים
מחבקים את בני גיל הזהבמאמצים חיילים באהבהתומכים במשפחות שכולות


להתרגש כל פעם מחדש


"אנחנו מתרגשים בכל פעם מחדש מהאושר של אותם אלה שלא זכו ליחס שוויוני מהסביבה", מספרת בוכמן. "פתאום מאפשרים להם להתפרנס בכוחות עצמם והם מרגישים גאווה ותחושת ערך על היותם נחוצים ותורמים".

נוסף על הפעילויות השנתיות פתחו מנהלי משאבי האנוש של הרשת את "מקום בלב" – חנות שהוקמה במלון מגורי העובדים "לב פתאל" ובה נמכרים בגדים, כלים, רהיטים, ומגוון פריטים נוספים כשכל ההכנסות נתרמות לילדים נזקקים. נוספים כשכל ההכנסות נתרמות לילדים נזקקים.

  


 

השותפים של פתאל


השותפים של פתאל