הרודס פאלאס אילת
על פי 1509 חוות דעת
דרך הים 6, אילת, (הצג מפה),טלפון במלון 08-6380000  מרכז ההזמנות 03-5110000
הוספה למועדפים
  1. מלונות פתאל
  2. >
  3. מלונות באילת
  4. >
  5. הרודס פאלאס אילת
  6. >
  7. https://www.fattal.co.il/herods-palace-eilat-hotel/conferences כנסים ואירועים

כנסים ואירועים במלון הרודס פאלאס אילת

ארמונות הרודס אילת מזמינים אתכם לחגוג כנסים ואירועים באווירה מלכותית. אולמות כנסים ואירועים בארמונות הרודס אילת מתאימים לאירועי קד”מ בכל סדר גודל, כמו גם לאירועים עסקיים, ישיבות מנהלים, השקות מוצר בעיצוב מרגש ועוד.

אולם הפביליון

הפביליון הינו אולם שצורתו כיפה עגולה. הפביליון שוכן בקומה השנייה של הרודס בוטיק ומשתרע על פני שטח של 1000 מטרים רבועים. ניתן לערוך מליאה של עד 1100 איש בסידור תיאטרון או 550 סביב שולחנות עגולים. גובה התקרה בשיא מגיע עד 12.5 מטר. הפביליון מאובזר בציוד הגברה ותאורה מהמתקדמים בארץ. בפביליון קיימת במה קבועה בגובה 1 מטר, רוחב 10 מטר ועומק 5.5-8 מטר. הפביליון שוכן בצמוד לבריכת הרודס בוטיק. היקף הפביליון בנוי מתריסים בקשתות הניתנים לפתיחה ומאפשרים קיום אירועים באולם חצי פתוח, ואפשרות לקיום אירועים גדולים מאוד עם התפרשות לשטח הבריכה כחלל אחד.

אולם המלכים

אולם אירועים השוכן בקומה הראשונה של הרודס בוטיק ומשקיף אל הלגונה והרי אדום. ניתן לחלק את האולם לשלושה אולמות. בשל מיקומו של האולם, ניתן לשלב אירוח פטיו המשקיף אל הלגונה, להפסקות קפה באמצע היום, להצגת תערוכות ולקוקטייל קבלת פנים.
כאולם מליאה ניתן לערוך ל- 550 איש בתיאטרון או 250 סביב שולחנות עגולים. 

אולם המלכות

אולם אירועים השוכן בקומה הראשונה של הרודס בוטיק ומשקיף אל הלגונה והרי אדום. הוא משתרע על פני שטח של 150 מטרים רבועים, אותם ניתן לחלק לשני אולמות נפרדים. האולם מעוצב במיוחד כחדר ישיבות ומתאים מאוד לסמינרים ולפורומים שונים. כאולם מליאה ניתן לערוך ל- 150 איש בתיאטרון


אולם לורנס

אולם הנשפים "לורנס איש ערב The Lawrence Hall" שוכן בקומה הראשונה של הרודס פאלאס. האולם מתאים לאירועים וכן לסמינרים עסקיים. כאולם מליאה ניתן לערוך ל- 200 איש בתיאטרון או 120 סביב שולחנות עגולים.

אמפיתיאטרון

האמפיתיאטרון ממוקם אל מול ארמון הרודס הקסום. האמפיתיאטרון נושק לים האדום ובנוף הרי אדום. כאתר רומנטי לעריכת טקסי חופה, קבלות פנים ומופעים. הושבה של 500 איש.
 
 

כנסים וארועים