הרודס ים המלח
על פי 1952 חוות דעת
נווה זוהר, ים המלח, (הצג מפה),טלפון במלון 08-6591591   מרכז ההזמנות 03-5110000
הוספה למועדפים
  1. מלונות פתאל
  2. >
  3. מלונות ים המלח
  4. >
  5. הרודס ים המלח
  6. >
  7. https://www.fattal.co.il/herods-dead-sea-hotel/conferences כנסים ואירועים

כנסים ואירועים במלון הרודס ים המלח

במלון היוקרה המפואר הרודס ים המלח תוכלו לערוך מבחר אירועים עסקיים ופרטיים על שפת הים: קבלות פנים, ימי גיבוש, ימי עיון, השקות מוצר, אירועי קד"מ וכנסים מקצועיים. במלון אולם גדול בו ניתן לארח עד 200 אורחים בסידור תיאטרון לדיונים ומליאות. בנוסף, תוכלו לערוך דיונים באולם "עין גדי" היפהפה סביב שולחן גדול המתאים ל-22 איש, או לקיים פגישות בבר הספרייה או בטרקלין המעוצב.

בכל האולמות קיים מסך מובנה היורד מהתקרה. ניתן לקבל עזרים טכניים נוספים דוגמת לוח דפים (פליפ צ'ארט), כלי כתיבה, פולדרים עם דפים ועטים ומיקרופון על סטנד. באפשרותכם לשכור ציוד הגברה ומקרן בתשלום נוסף ובתיאום עם ספק חיצוני.

אולם עין גדי

אולם עין גדי מתאים לאירועים חברתיים באווירה אינטימית ורגועה. שטחו 80 מ"ר וניתן לארח בו עד 20 איש בתצורת קוקטייל או סידור ח' בלבד.

אולם מצדה

באולם מצדה ששטחו 80 מ"ר ניתן לקיים אירועים, הדרכות וימי עיון. האולם מתאים לאירוח של 80 איש בתצורת קוקטייל, 40 אורחים סביב שולחנות עגולים, או 40 משתתפים בסידור כיתה או ח'.

אולם קומראן

אולם קומראן הוא הגדול ביותר מבין אולמות המלון. שטחו 127 מ"ר וניתן לארח בו 130 איש בתצורת קוקטייל, 100 אורחים סביב שולחנות עגולים, או 90 משתתפים בסידור כיתה. ניתן לחבר יחד את אולמות קומראן ומצדה ולקבל אולם גדול במיוחד בשטח כולל של 207 מ"ר. 

פריסת שולחנות לאירועים וכנסים במלון:


כנסים ואירועים