1. מלונות פתאל
  2. >
  3. חדשות מלונות פתאל
> פתאל וביה"ח איכילוב חנכו את המלונית לב פתאל איכילוב

פתאל וביה"ח איכילוב חנכו את המלונית לב פתאל איכילוב

המלונית מעוצבת בסטנדרטים גבוהים וממוקמת בבניין ראשונים בקומה השביעית מרחק דקות הליכה מכל מחלקות האשפוז והמרפאות. המלונית תופעל בהתנדבות על ידי עמותת "רחשי הלב" ומכילה 22 חדרים מעוצבים ומאובזרים היטב, מתחמי פעילות לילדים, ספריה, מטבחון עם כיבוד קל, פינת קפה, כריכים, גלידות, לובי עם פינות ישיבה ושירותים נוספים. בשעות אחר הצהריים יתקיימו פעילויות פנאי, חוגים, פעילות פרטנית וחוגים עם בנות שירות. 

מלונית "לב פתאל איכלוב" שזה עתה נפתחה הינה הסנונית הראשונה שרשת מלונות פתאל תורמת ומלווה. המלונית השנייה צפויה להיפתח בתוך מספר חודשים בסמוך לקריה הרפואית רמב"ם שבחיפה.

במעמד הטקס המרגש של פתיחת המלונית וקביעת המזוזה נכחו דוד פתאל מייסד ומנכ"ל קבוצת פתאל שיזם את הרעיון, תרם את מרבית הסכום להוציאו לפועל וממשיך ללוות את הפרויקט היקר לליבו, פרופ' רוני גמזו מנכ"ל המרכז הרפואי איכילוב- ת"א, רון חולדאי ראש עיריית תל אביב-יפו, הרב ישראל מאיר לאו, אביה מגן מנכ"לית רשת פתאל, אסף פתאל מנהל פיתוח עסקי של רשת פתאל, משפחת פתאל ובכירים נוספים מרשת מלונות פתאל ומהמרכז הרפואי איכילוב.
 
"תרומת פתאל להקמת המלונית אינה מטעמים מסחריים אלא על מנת לאפשר לחולים ובני משפחותיהם לשהות במלון ללא תשלום. מיום היוסדה חרטה רשת מלונות פתאל על דגלה את חשיבות התרומה לקהילה לצד מעורבות חברתית וכל זאת למען עתיד טוב יותר לילדנו", אמר דוד פתאל והוסיף כי תוך מספר חודשים תיפתח מלונית נוספת לילדים בסמוך לקריה הרפואית רמב"ם. "אני מתפלל ומקווה כי בסופו של יום המלוניות יהיו ריקות מאדם", אמר פתאל וביקש להודות באופן אישי לפרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכלוב, "על השותפות ביוזמה הברוכה אשר תקל ולו במעט על משפחות הנמצאות בתקופה כה מורכבת בחייהן".פרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב – ת"א הוסיף כי "מחובתנו כמרכז על ארצי, לספק פתרונות לשירותי לינה למשפחות של חולים, בעיקר הורים לילדים חולי סרטן בתנאים הטובים ביותר וללא תשלום משמעותי. אני מודה לדוד פתאל על ההתגייסות ורוחב הלב תוך מתן התרומה והמעטפת המקצועית של הרשת לבית החולים".
 
צילום טקס קביעת מזוזה ומשתתפים: דנה קופל
צילום מלונית 'לב פתאל איכילוב': איה בן עזרי